redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Naseweis Extra Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.3 (2)
14307   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Bernard Tabak
W sprzedaży
Zawiera tytoń
Nie

Parametry tabaki

Waga tabaki
10g.

Bernard Tabak

Recenzje użytkowników

2 reviews

Ocena ogólna 
 
3.3
Ocena smaku 
 
3.3  (2)
Ocena opakowania 
 
3.5  (2)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
2.8
Ocena smaku 
 
2.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Prawie jak Tony Montana...

Tym, którzy oglądali kultowy film "Scarface" nie muszę chyba tłumaczyć skąd taki tytuł. Naseweis Extra jest idealną sposobnością dla gimnazjalnych pseudo-gangsterów, ażeby popisać się przed kolegami. Już to widzę: przerwa, łazienka i biała kreska długości 1m na parapecie, wciągana przez zwinięty banknot. No dobra, ale dość już pastwienia się nad tymi nastoletnimi karłami umysłowymi. Zapewne i tak ich nie stać na wydatek rzędu 12zł za 10g tabaki ;P

Tabaka ta jest kolejną, którą nabyłem pod wpływem impulsu. Jednak to prawda, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Spodobała mi się tabakierka i ją kupiłem w ciemno. Byłem tak zajęty przyglądaniem się etykietce, że nie zwróciłem uwagi na białą barwę pudełeczka. Kolor ten jasno daje nam do zrozumienia, iż możemy spodziewać się tabaki beznikotynowej. Wspomniałem chwilę wcześniej o cieszącej oko tabakierce. A jaka ona właściwie jest? Jeśli chodzi o kształt, wymiary i ogólnie sposób wykonania, to jest to typowo bernardowska robota. Etykietkę zdobi jegomość pochodzenia najprawdopodobniej brytyjskiego, w brązowym płaszczu i takiej samej barwy cylindrze na głowie, zażywający tabakę z dłoni. Nie powiem, jakiś tam urok i wartości estetyczne to posiada.

Proszek po niuchnięciu z pudełka, przypomina mi waniliowy aromat do ciasta. Może to tylko omam węchowy, ale wydaje mi się, że czuć też lekką nutkę cytryny. Po wciągnięciu już tak pięknie nie jest. Jesteśmy ściągani na ziemię przez mentol. W cieniu tego mentolowego odświeżenia, przygrywa słodkawy smaczek. Nie jest mdły. Wręcz przeciwnie-uważam, że wraz z mentolem całkiem strawnie to smakuje. Nie gustuję w białych tabakach. Tfu!! Co ja piszę? Co najwyżej wyrób tabakopodobny. Tabaka bez tytoniu, to tak jak czekolada bez mleka.

Według mnie w segmencie białych produktów beztytoniowych, tworzonych na bazie cukru z winogron, Naseweis Extra plasuje się całkiem wysoko. Na pewno jest to lepszy produkt niż popularna w kraju nad Wisłą Ozona Weiss. Cena może odstraszać, ale aktualna aura sprawia, że nie mam ochoty na "ciężkie" dla nosa tabaki, tylko coś lekkiego i odświeżającego. Ten produkt całkiem nieźle spełnia tą rolę.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-całkiem nieźle odświeża w upalne dni
-ładna tabakierka
Minusy Tabaki
-brak nikotyny
-cena
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Luty 13, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.8
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
3.0

Naseweis Extra

Recenzja w przypadku Naseweis'a Extra jest identyczna jak przy Naseweisi'e. ( http://www.top25snuff.com/pl/component/content/article/2-bernard-tabak/18-naseweis.html ), z jednym małym szczegółem - biały proch z małą naklejeczką "Extra" jest po prostu mocniejszy.

Ot wielka różnica,- polecić mogę, bo jak wspominałem, warto spróbować, ale do rodziny Naseweisów nie wrócę, szkoda pieniędzy, za które można kupić inną smaczniejszą tabakę.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Mocniejszy od swojego brata
- Bardzo mocny aromat
- Dobry odświeżacz
Minusy Tabaki
- Mało przyjemny aromat
- Nie poręczna tabakiera
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner