redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Special Medicated Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.9 (3)
11441   0   1   0   0   1
 

Informacje o tabace

Producent
Gawith Hoggarth TT Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
mięta
Waga tabaki
10g
Opakowanie
plastikowe

Gawith Hoggarth TT Ltd

Recenzje użytkowników

3 reviews

Ocena ogólna 
 
4.9
Ocena smaku 
 
5.0  (3)
Ocena opakowania 
 
4.5  (3)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
4.8
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Nie taki Medyk zwykły

Tabaka ta jest kolejnym wyrobem z pod znaku Gawith Hoggarth którą dane mi jest skosztować jednak pierwszą zawierającą mentol więc o ile co do samej firmy jestem przekonany od dawna tutaj miałem pewne wątpliwości w stylu; "kolejny Medicated, kolejny raz to samo w nieco innej odsłonie". Zamawiając Special Medicated liczyłem na dobry tytoń, moc mentol i cytrusy czyli standard w tabakach typu Medicated, Gawith Hoggarth zaskoczył mnie jednak kolejny raz kreatywnością.

Opakowane jest identyczne jak w wszystkich wyrobach tej marki, brązowa tabakierka nie przystosowana do zażywania z palców i łatwo zdzierająca si etykieta. Po wysypaniu niewielkiej ilości na dłoń naszym oczom ukazuję się jasnobrązowy i bardzo drobno zmielony tytoń jak to zazwyczaj bywa w przypadku angielskich tabak. Całość jest średniej wilgotności i delikatnie przykleja się do palców. Od razu po zbliżeniu do nosa uderza nas mocny mentol, tabaka zdecydowanie należy do kategorii strong medicated. Po zażyciu małej szczypty równocześnie z mentolem czujemy cudowny aromat mięty, i to jest fenomen tej tabaki pierwszy raz spotkałem się z medykiem który podbity został miętowym aromatem i to nie byle jakim, mięta ta jest naturalna, bardzo świeża, orzeźwiająca. Całość aromatu wykończona jest świetnym tytoniem i delikatnym aromatem cytrusów, czuć grejpfrut i cytryny.

Gawith Hoggarth Special Medicated jest świetną tabaką codzienną, na pewno świetnie spiszę się w ciepłe jak i chłodne dni. W moim osobistym rankingu Medyków znajduje się w ścisłej czołówce ustępując miejsca jedynie McChrystal's Jip.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-świetny Medyk
-mięta
Minusy Tabaki
-brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Luty 09, 2012)
Ocena ogólna 
 
4.9
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Medyk od Hoggartha

Tabaki Gawitha Hoggartha mają w sobie coś niezwykłego. Z pewnością jest to specyficzny i niespotykany aromat.
Miałem wcześniej do czynienia z Peppermintem ze stajni Hoggartha i bardzo mi zasmakował. Nie miałem jeszcze wtedy żadnej tabaki tego producenta i przy ostatnim zamówieniu postanowiłem spróbować czegoś więcej. Miałem cichą nadzieję, że inne tabaki Gawitha Hoggartha są na podobnym poziomie. No i się nie zawiodłem.

Tabakiera - jak wszystkie inne GH. Złota, prostokątna, z zaokrąglonymi rogami. Otwarcie dobrze trzyma i nie ma problemów z zaczepieniem podczas sypania. Całość bardzo ładnie się prezentuje. Szkoda tylko, że naklejka się brudzi i ma tendencje do ścierania.

Konsystencja i aromat - z ładnego pudełeczka wysypuje się suchy, brązowy proszek. Można w nim się doszukać jasnawych drobinek. Natomiast sam aromat - niespotykany. Czuję tam połączenie mięty pieprzowej (którą miałem okazję spróbować ze wspomnianego wcześniej Pepperminta) oraz kamfory. W tle utrzymuje się aromat wysokiej jakości tytoniu. Świetne połączenie.

Podsumowując - tabaka jest świetna. Polecam wszystkim, którzy szukają nietypowego aromatu, dobrego przeczyszczenia i całkiem niezłego kopa w śluzówkę.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ nietypowy armomat
+ dobrze przeczyszcza
+ świetny tytoń
+ tabakiera
Minusy Tabaki
- naklejka brudzi się i ściera
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Marzec 10, 2011)
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Medyk z Kendal

Tabaka Special Medicated, to taka hoggarthowska wersja słynnego Medyka. Katar w starciu z nią nie ma żadnych szans! Ale nie walory zdrowotne są tu najistotniejsze, lecz oczywiście wspaniałe doznania smakowe. Czysta, świeża, wspaniale orzeźwiająca mięta z małą kroplą kamfory. Medyk od Hoggartha, to głęboki haust krystalicznie czystego, górskiego powietrza "spod samiuśkik Tater". A mocne to, jak piorun! Zmielenie pyliste, tytoń bardzo dobrej jakości, w jasnobrązowym kolorze i bardzo suchy. W mojej opinii, jedna z najlepszych, klasycznych mentolówek. Pudełko, w rodzaju tych spotykanych w Pöschlach, utrzymane w tonacji złoto-żółtawej, charakterystyczne dla produktów tej firmy - dosyć ładne.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- super orzeźwiający aromat,
- duża moc,
- angielskie zmielenie,
- tytoń wysokiej jakości,
Minusy Tabaki
- brak,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner