redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Zmiany w serwisie

Zbliżamy się do końca największych zmian w serwisie. 

Jak pewnie niektórzy zauważyli zmieniły się zasady na jakich liczony jest nowy ranking Top25. Do tej pory aby tabaka znalazła się w Top25 musiała posiadać min. 12 recenzji. Ta ilość dzieliła użytkowników. Niektórzy uważali że to za dużo, inni, że za mało. Szczęśliwym trafem wyszliśmy z tego problemu. Od 22 grudnia ranking liczony jest według średniej Bayesa, a do obliczenia miejsca w rankingu brane są przede wszystkim oceny użytkowników, ale również ilość recenzji.

To nie wszystko!
W serwisie pojawiły się dwa nowe rankingi. 

Pierwszy z nich to ranking najgorszych tabak, obliczany identyczne jak główny ranking, z tym, ze brane pod uwagę są najniższe oceny.
Drugi nowy ranking to ranking namiastek tabak, czyli produktów tabako-podobnych, których też mamy kilkadziesiąt na rynku. Co ważne w głównym rankingu brak tych tabako-podobnych wyrobów.a
A wszystko to na stronie http://top25snuff.com/rankingi-tabak.html

Co jeszcze?

Powraca zestawienie miesięczne rankingu. Ponieważ nowy ranking jest obliczany na nowych warunkach, zerujemy statystyki związane z rankingiem. Pod adresem http://top25snuff.com/rankingi-tabak/notowania-historyczne.html - będzie można zobaczyć jak kształtuje się nowy ranking ( oraz zobaczyć notowania historyczne)

e-max.it: your social media marketing partner