redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Regulamin serwisu Top25snuff.com

Regulamin serwisu To25snuff.com

Każda osoba rejestrująca się w serwisie Top25snuff.com akceptuje zasady określone w niniejszym Regulaminie oraz zgadza się z Polityką Prywatności serwisu.

Jeśli nie zgadzasz się z Regulaminem lub Polityką Prywatności, proszę, nie rejestruj się w serwisie oraz opuść niniejszą witrynę.Zasady ogolne

Serwis Top25snuff.com przeznaczony jest WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!

Serwis Top25snuff.com jest własnością prywatną.

Serwis Top25snuff.com nie namawia do zażywania tabaki, palenia oraz żucia tytoniu. Stanowczo ostrzegamy! ZAŻYWANIE TABAKI MOŻE POWODOWAĆ CHOROBY I POWODUJE UZALEŻNIENIE!!

Serwis prezentuje opinie użytkowników serwisu na temat wyrobów tytoniowych producentów z całego świata. Serwis nie jest przedstawicielem żadnej firmy tytoniowej!Prawa

Każdy użytkownik witryny ma prawo do własnego zdania i to zdanie prezentuje pisząc recenzje, zamieszczonych w serwisie produktów. Każda wypowiedź jest rejestrowana i zapisywana, a następnie publikowana w serwisie.

Pamiętaj, odpowiadasz osobiście za to co piszesz!

Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści takich, które nawołują do przemocy, są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne, są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, zawierają reklamy produktów lub usług, propagują alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające, obrażają osoby publiczne, obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego produktu, są pisane tylko wielkimi literami, zawierają długi ciąg znaków interpunkcyjnych, np. !!!!!

Nazwa konta użytkownika nie może zawierać słów wulgarnych, treści rasistowskich i obrażających kogokolwiek.

Redakcja zastrzega sobie prawo do blokowania recenzji, które publikowane są wyłącznie w celu sztucznego zaniżenia lub podwyższenia pozycji tabak w rankingu.

Inne

Jeśli jakieś kwestie są niejasne zapraszamy do zapoznania sie z polityką prywatności serwisu.

e-max.it: your social media marketing partner