redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Ozona Spearmint | Recenzja Tabaki

  • 6410 wyświetleń
Przesłane przez: RecenzjeTabaki . Kategoria: Wideo recenzje tabak . Dodany: 19 październik 2014.
W tym filmie:
Opis
http://www.top25snuff.com/component/content/article/8-tabaki/poeschl-tabak-gmbh/36-ozona-spearmint.html

"Aromat:
Wyobraźcie sobie babciny ogród, świeci słoneczko, pszczoły uwijają się, by czym prędzej zebrać nektar z kwiatów i wrócić z nim do ula. W ogrodzie pełno jest kwiatów, są drzewa owocowe, krzewy ozdobne i zioła wszelakie. Wyobraźcie sobie dorodną mięte i wyobraźcie sobie, jak zrywacie najmłodsze listki i powoli rozgryzacie je w zębach. Właśnie taki aromat ma ta tabaka. Prawdziwej, soczystej, lekko słodkiej mięty. O żadnym mentolu nie ma tu mowy, tylko ten wspaniały, orzeźwiający zapach tego jakże wspaniałego zioła.

Zmielenie:
Niby standardowy Pöschl, ale jednak nieco drobniej mielona i nieco suchsza od swej siostry Ozony Cherry czy np takiego Gletschera.

Tabakiera:
Niby to samo co w Ozonie Cherry. A jednak. Tabakierka Spearminta jakoś tak lepiej wygląda. Ta zieleń naklejki jakoś tak lepiej się komponuje z bielą tabakiery.

Podsumowanie:
Hmmm jest to ewenement wśród tabak, gdyż niewiele z nich jest miętowych(wszak większość to mentolówki), tak więc warta spróbowania. Wspaniale orzeźwia, dobra zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy. Jedyny mankament to to, że po dłuższym czasie jej aromat może się niestety znudzić" ~ Jelcyn (top25snuff.com)
Więcej

Więcej od tego użytkownika:

Powered by JomSocial