redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

FC Bayern Snuff | Recenzja Tabaki

  • 5740 wyświetleń
Przesłane przez: RecenzjeTabaki . Kategoria: Wideo recenzje tabak . Dodany: 19 październik 2014.
W tym filmie:
Opis
http://www.top25snuff.com/component/content/article/8-tabaki/poeschl-tabak-gmbh/111-fc-bayern.html

"Dużo wody upłynęło w Brdzie odkąd ostatni raz próbowałem czegoś ze stajni Pöschla, mam tu na myśli mojego ulubionego Königprise`a, który stale gości w moim tabaczanym menu. Owa posucha w kwestii wyrobów producenta Ozon była spowodowana przeogromną paczką, jaką dostałem od Synchro, a której jeszcze do dziś w całości nie zrecenzowałem. Na szczęście Piotrek82 swoimi próbkami uratował moją tabaczaną dietę, dodając do niej odrobinkę jakże koniecznej wilgotności i dobrze nam znanego mentolu. Mam tu na myśli pewien szczególny wyrób Pöschla, skierowany do kibiców znanej drużyny piłkarskiej.

FC Bayern, bo o nim tutaj mowa, wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Tym razem jednak nie dopełnię tradycji i nie opowiem o tabakierce (no chyba, że kogoś interesuje opis woreczka strunowego). Mogę jedynie powiedzieć, że ta tabaka jest zapakowana w identyczną tabakierę, co Gawith Apricot, resztę możecie sobie dośpiewać sami.

Na tabakierze skojarzenia z popularnym Gawciem się nie kończą, bowiem zarówno zmielenie, jak i wilgotność utrzymane są na tym samym poziomie. Ech zdążyłem zapomnieć już, jak wielką przyjemność daje zażywanie Pöschli, zwłaszcza po tak długim obcowaniu z angielskimi pyłami. Lekko, przyjemnie, bez kaszlu, łzawienia i innych fenomenów.

Pierwszą myślą, jaka naszła mnie po spróbowaniu FC Bayern było stwierdzenie, iż mam do czynienia z Gawciem w czerwonym pudełku. Jednak po dłuższym obcowaniu z tym wyrobem dochodzę do nieco innego wniosku. Mianowicie; FC Bayern to podrasowany Gawith. Mentolowy kop, jaki towarzyszył zażywaniu Gawcia został znacząco złagodzony, co osobiście bardzo mi przypadło do gustu, a do niejednoznacznej moreli dodano kilka, równie niejednoznacznych owoców, tworząc przyjemny, owocowy koktajl. Może ociupinkę za słodki, ale smaczny.

Jeśli przyrównać Gawitha Apricota do BMW MX5, to FC Bayern jest jego wersją de lux. Zmniejszone spalanie, skórzana tapicerka, kubełkowe, podgrzewane fotele, klimatyzacja, zestaw audio i drewniane elementy deski rozdzielczej, przy zachowaniu mocy i osiągów wersji podstawowej. Po prostu solidny, niemiecki wyrób, z którym watro się zapoznać. Jedynym mankamentem jest tutaj cena i dostępność, ale w końcu za luksus zawsze trzeba zapłacić coś extra." ~ Jelcyn (top25snuff.com)
Więcej
Komentarze
Administrator
Administrator
Profesjonalnie przygotowane, przez moment w czasie pokazywania cen na Allegro, spada drastycznie głośność, poza tym ok. Fajnie się słucha.
środa, 10, grudzień 2014 09:02

Więcej od tego użytkownika:

Powered by JomSocial